USŁUGI ECOMMERCE

Poznaj nasze wyjątkowe usługi eCommerce zwiększające sprzedaż

Wierzymy, że prawdziwy rozwój sprzedaży to proces, w którym technologia synergicznie wpływa na efektywność marketingu. Działamy strategiczne, dostarczając usługi i produkty w każdym obszarze eCommerce.

Bezpłatna konsultacja
image-icon
Przewiń w dół

Platforma sprzedażowa

Usługi eCommerce budujące sprzedaż

01
Wdrożenie Prestashop
02
Serwisowanie Prestashop
03
Optymalizacja Prestashop
04
Skalowalny serwer
05
Optymalizacja konwersji CRO

Wdrożenie Prestashop

Dobrze zarabiający sklep internetowy to nie tylko kwestia atrakcyjnego designu, ale też szeregu rozwiązań pozwalających na sprawne i automatyczne zarządzanie sprzedażą w sklepie internetowym. Od podstaw zaprojektujemy i zaprogramujemy dla Ciebie sklep internetowy dostosowany do potrzeb przedsiębiorstwa i Twoich klientów.
01
1
Warsztat
2
Design System
3
Wdrożenie
4
Integracje
Analizujemy, kim jest Twój klient, jak zachowuje się w sieci i jak podejmuje decyzje zakupowe. Następnie ustalimy podczas warsztatów, jak dostosować funkcjonalność sklepu do jego potrzeb, aby osiągnąć możliwie najlepszą konwersję.
Stworzymy projekt graficzny sklepu internetowego w narzędziu Figma. Podczas projektowania kierujemy się zasadami UX oraz naszym wieloletnim doświadczeniem dumnie prezentowanym w case study.
Wdrożenia prowadzimy w metodologii zwinnej Scrum. Co oznacza, że w cyklach dwutygodniowych realizujemy wybrane zadania wdrożeniowe, które wyznaczamy podczas spotkania sprint planning i prezentujemy rezultat zrealizowanych zadań podczas spotkania sprint review. Metoda ta pozwala w sposób transparentny i w pełni przewidywalny realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty wdrożeniowe.
Integrujemy Twój sklep ze wszystkimi narzędziami, z jakich korzystasz: bramkami płatności, narzędziami do analityki i e-mail marketingu, systemem ERP i innymi. Zapewniamy Ci szkolenie z obsługi PrestaShop, abyś mógł swobodnie i samodzielnie zarządzać sklepem.

Serwisowanie Prestashop

Błędy oprogramowania, lub zbyt wolne działanie sklepu internetowego mogą skutecznie zniechęcić użytkownika do zakupów. W takich chwilach nie warto czekać - każdy przestój to utrata klientów i sprzedaży. Jako eksperci e-commerce jesteśmy w stanie rozwiązać wszelkie problemy i szybko przywrócić sklep do wydajnego działania.
02
1
Service Desk
2
Dedykowany opiekun
3
Natychmiastowa reakcja
4
Raport miesięczny
Jeśli wydarzyło się coś nieprzewidzianego, planujesz zmiany czy aktualizację w sklepie, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Udostępniamy Ci wygodny service desk w ramach którego możesz zlecać zgłoszenia przez stronę lub mailowo. Z klientami pracujemy zawsze zgodnie z ustalonym budżetem, który rozliczany jest godzinowo.
Zapewniamy Ci wsparcie dedykowanego opiekuna, z którym będziesz mógł skontaktować się w każdym momencie. Opiekun dopilnuje szybkiego wykonania prac.
W Twoim sklepie jest awaria? Tracisz zamówienia i potrzebujesz szybkiej pomocy? Pomożemy Ci także w sytuacjach krytycznych, wymagających pilnej reakcji niezależnie od dnia i godziny.
Początkiem każdego miesiąca dostarczymy Ci raport z wykonanych prac w ubiegłym miesiącu. Dzięki temu będziesz miał pełną kontrolę nad budżetem i postępami.

Optymalizacja Prestashop

Twój sklep nie działa tak, jak powinien? Pomożemy Ci - zwiększyliśmy już wydajność setek sklepów. Wiemy, jak zidentyfikować wąskie gardła wydajności i je poprawić, aby uzyskać możliwie najlepsze działanie sklepu, a zarazem wysoki wynik Core Web Vitals (PageSpeed Insights).
03
1
Audyt
2
Optymalizacja serwera
3
Optymalizacja kodu
4
Raport
Zaczynamy od przeprowadzenia audytu Twojego sklepu. Tworzymy plan pomiaru wydajności i ustalamy, jak będziemy mierzyć kluczowe wskaźniki podczas optymalizacji i wdrażać potrzebne zmiany.
Sprawdzamy, czy Twój sklep działa w najlepszym dla niego środowisku i może działać z maksymalną wydajnością. Następnie wprowadzamy optymalizacje i w razie potrzeby proponujemy migrację do nowego środowiska.
Twoje oprogramowanie działa zbyt wolno lub odmawia wydajności podczas szczytów sprzedażowych mimo zapewnienia wysokich parametrów obliczeniowych serwera? Analizujemy dogłębnie kod źródłowy sklepu i znajdujemy przyczynę, a następnie wdrażamy potrzebne zmiany i optymalizacje w oprogramowaniu.
Przedstawiamy szczegółowy raport z wykonywanych zadań i osiągniętych celów. Dzięki temu masz informację o stanie pierwotnym i stanie po optymalizacji i możesz z łatwością porównać wyniki.

Skalowalny serwer

Potrzebujesz skalowanego serwera, który poradzi sobie z rosnącą liczbą użytkowników podczas trwających kampanii, a zarazem oszczędnego serwera, gdy unormowana jest ilość użytkowników? Zapewni Ci to nasze rozwiązanie skalowalnego serwera zoptymalizowanego dla oprogramowania PrestaShop, który automatycznie rozszerza parametry w momencie zwiększonego ruchu.
04
1
Audyt
2
Wdrożenie serwera
3
Migracja
4
Raport
Zaczynamy od określenia Twoich obecnych i przyszłych potrzeb, a następnie ustalamy, jakie rozwiązania będą dla Ciebie najkorzystniejsze.
Tworzymy dla Ciebie dedykowane środowisko w ramach którego, Twoje oprogramowanie sklepu będzie działać wydajnie. Ponadto stosujemy od razu konfigurację pozwalającą wykorzystać mechanizmy optymalizacyjne oprogramowania sklepu internetowego. Ponadto kluczowe dla nas jest bezpieczeństwo danych, dlatego też stosujemy szereg weryfik
Przeprowadzamy kompleksową migrację, dbając o bezpieczeństwo, integralność i stabilność na każdym etapie. Migracje wykonujemy w godzinach najmniejszego ruchu Twoich klientów. Na koniec migracji możemy stworzyć dla Ciebie środowisko Continuous Integration pozwalające na efektywne prowadzenie projektu programistycznego.
Przedstawiamy raport z poszczególnych etapów migracji podsumowującym wykonane zadania i czas pracy. Ponadto uruchamiamy systemy monitorujące pozwalające na bieżące śledzenie działania środowiska jak i alarmowania o potencjalnych zagrożeniach.

Optymalizacja konwersji CRO

Niezależnie od tego, jakie wyniki sprzedażowe generuje Twój sklep, zawsze może być lepiej! Optymalizujemy konwersję, aby Twoje przychody z e-commerce wielokrotnie urosły przy zachowaniu takiego samego ruchu użytkowników w sklepie internetowym. Pracujemy w oparciu o konkretne dane i szczegółowe badania, by podejmować decyzje na podstawie liczb, a nie domysłów.
05
1
Audyt CRO
2
Projekt graficzny
3
Wdrożenie zmian
4
Raport
Zidentyfikujemy obszary, w których tracisz przychody oraz te, które mają największy potencjał zarobkowy. Przeanalizujemy potrzeby i zachowania Twoich klientów oraz przeprowadzimy testy A/B, aby sprawdzić, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się na Twojej stronie. Używamy narzędzi do analityki takich jak mapy ciepła, mapy kliknięć oraz nagrywanie sesji, aby dowiedzieć się, jakie są potrzeby i obawy Twoich klientów.
Dedykowany projektant graficzny zaprojektuje zmiany w sklepie internetowym, bazując na heurystykach i doświadczeni UX oraz UI. Na podstawie wyników badań opracowujemy plan zmian wraz z projektem graficznym, który jest podstawą do wykonania zmian w sklepie internetowym. Dzięki temu tworzymy sklepy, które naprawdę sprzedają i dobrze konwertują.
Programista dokonuje zmian w sklepie internetowym zgodnie z projektem graficznym oraz kryteriami zdefiniowanymi w zadaniach. Po wdrożeniu zmian ustawiamy testy A/B, w celu zweryfikowania efektywności wprowadzonych zmian.
Przygotowujemy szczegółowy raport z wykonanych prac. Jest to jednak tylko formalność, bo o realnych efektach prac przekonasz się najprawdopodobniej już w pierwszych dniach funkcjonowania sklepu po dokonanych zmianach.

Performance marketing

Usługi eCommerce zwiększające sprzedaż

01
Kampanie marketingowe
02
Reklamy płatne
03
Pozycjonowanie SEO
04
Marketing automation

Kampanie marketingowe

Kampanie marketingowe to skuteczne działanie do przyciągania klientów i sprawienia, że Twoja marka jest na ustach wszystkich. Kampanie marketingowe zintegrowane, realizowane w wielu kanałach z wykorzystaniem Marketing Automation.
01
1
Harmonogram
2
Plan miesięczny
3
Realizacja planu
4
Raport miesięczny
Tworzymy kwartalny harmonogram prac w ramach, którego ustalamy, jakie kampanie planujemy przeprowadzić oraz w jakim wymiarze czasu będziemy świadczyć usługę. Następnie zgodnie z ustalonym wymiarem czasu specjalista co miesiąc tworzy, wykonuje plan miesięczny oraz raport.
Specjalista opracowuje szczegółowy plan działań publikacji co miesiąc, wybierając kanały, w których są obecni Twoi klienci. Określamy, jakie działania są niezbędne do osiągnięcia Twoich celów i przedstawiamy planowany budżet reklamowy. Pomiędzy kampaniami dbamy o komunikację marketingową przygotowującą do kolejnej kampanii.
Dbamy o dostarczanie angażujących treści dokładnie w miejscu i czasie, kiedy są potrzebne i trafią do Twojego klienta. Dbamy o zaangażowanie Twoich odbiorców i tym samym maksymalizację skuteczność i zwrot z inwestycji.
Mierzenie efektywność kampanii marketingowych to podstawa w e-commerce. Dlatego wszystkie nasze działania mierzymy, a wyniki dostarczamy w postaci raportu miesięcznego.

Reklamy płatne

Chcesz szybko zwiększyć sprzedaż lub wzmocnić widoczność sklepu w Internecie? Reklamy płatne publikujemy na platformach Google Ads oraz Meta (Facebook & Instagram) zgodnie z planem miesięcznym usługi z określeniem wymaganego budżetu reklamowego.
02
1
Harmonogram
2
Plan miesięczny
3
Realizacja planu
4
Raport miesięczny
Tworzymy kwartalny harmonogram prac w ramach którego ustalamy w jakim wymiarze czasu specjalista poświęca czas na usługę w danych miesiącach. Następnie zgodnie z ustalonym wymiarem czasu specjalista co miesiąc tworzy, wykonuje plan miesięczny oraz raport.
Analizujemy Twoje konta reklamowe i wykonamy ulepszenia, które pomogą zwiększyć konwersję i zmaksymalizować rentowność kampanii na kontach reklamowych.
Wprowadzamy zmiany na kontach reklamowych oraz codziennie monitorujemy i optymalizujemy Twoje kampanie, aby osiągać możliwie największe zwroty z powierzonego budżetu marketingowego. Zmiany w kampaniach oparte są zawsze na liczbach i wynikach, dzięki czemu wiemy, co w nich poprawić.
Przedstawiamy miesięczny raport z przeprowadzonych działań wraz z efektywnością działania kont reklamowych.

Pozycjonowanie SEO

Pozyskujemy ruch i zwiększamy sprzedaż dzięki budowaniu lepszej widoczności w wyszukiwarkach. Dzięki usłudze pozycjonowania stron SEO pomożemy Ci wygenerować zamówienia bez wysiłku i kosztów dodatkowej promocji. Działania SEO obejmują wiele obszarów działań on-site oraz off-site, zapomnij o frazesie SXO, gdzie dodatkowe działania UX to dalej stanowczo za małe działania.
03
1
Harmonogram
2
Plan miesięczny
3
Realizacja planu
4
Raport miesięczny
Tworzymy kwartalny harmonogram prac w ramach którego ustalamy w jakim wymiarze czasu specjalista poświęca czas na usługę w danych miesiącach. Następnie zgodnie z ustalonym wymiarem czasu specjalista co miesiąc tworzy, wykonuje plan miesięczny oraz raport.
Działania zgodnie z algorytmem Google Core Web Vitals (CWV), który znacząco wpływa na wyniki wyświetlania stron w wyszukiwarce Google. Analizujemy szereg obszarów wpływających na SEO on-site jak treści, architektura treści, wydajność oprogramowania, współczynnik konwersji oraz design. Ponadto rozbudujemy działania off-site i stale będziemy dążyć do podwyższenia pozycji względem stale monitorowanej konkurencji.
Zgodnie z planem miesięcznym walczymy o każdą pozycję w wyszukiwarkach poprzez rozbudowanie struktury strony, rozbudowanie treści zoptymalizowanych pod SEO, poprawienie danych strukturalnych oraz poprawieniu wydajność witryny. Ponadto publikujemy na zewnętrznych serwisach publikacje kierujące ruch do pozycjonowanej strony.
Wyniki działań przedstawimy Ci w formie precyzyjnego raportu. Dzięki temu z miesiąca na miesiąc będziesz mógł weryfikować zmiany w pozycjach.

Marketing automation

Marketing automation to najbardziej pożądane działania usprawniające marketing, które raz ustawione działają automatycznie pod wpływem zaplanowanych scenariuszy. Używanie ich wymaga jednak odpowiedniej strategii i wdrożenia skutecznych narzędzi. Posiadamy skuteczne plany i scenariusze automatyczne dla branży Beauty oraz Decor, gotowe do wprowadzenia.
04
1
Plan
2
Realizacja
3
Testy A/B
4
Raport
Analizujemy zachowania i preferencje Twoich klientów. Definiujemy buyer persony oraz definiujemy lejek marketingowy. Ponadto tworzymy macierz RFM, aby dobrze wykonać segmentację klientów. Plan składa się z konkretnych zadań do wykonania wraz z opracowaniami schematów automatyzacji.
Realizacja składa się z wdrożenia oraz konfiguracji narzędzia marketing automation, dokonania integracji i realizacji planu.
Dzięki testom A/B pozyskujemy cenną wiedzę na temat zachowania i preferencji Twoich klientów. Dzięki testom A/B możemy ciągle usprawniać konwersję wysyłanych komunikatów oraz sprawiać, że dostarczane treści są w zainteresowaniu Twoich klientów.
Niezależnie od tego, czy marketing automation przypadnie Ci do gustu, jedno jest pewne: właściwie wdrożony pomnoży Twoje zyski. Poprawę wyników zobaczysz w postaci przygotowanego przez nas raportu efektywności i wzrostu przychodu.

Rozwój strategiczny

Usługi rozwojowe

01
Transformacja cyfrowa
02
Sprzedaż międzynarodowa
03
Zwiększenie lojalności
04
Service design

Transformacja cyfrowa

Rynek eCommerce nadaje tempa i dyktuje nowe preferencje zakupowe klientów. Tylko dostosowanie się do nowych technologii i rozwiązań pozwoli przedsiębiorstwu nadążyć za konsumentem pozwalając na dokonywanie zakupu w dowolnym miejscu, lub łączeniu różnych metod kontaktu z marką w celu dokonania zakupu. Jesteśmy doświadczonym partnerem wielu producentów oraz retailerów, które dzięki nam dokonały transformacji cyfrowych i zabezpieczyły swoją stabilność w zmieniającym się świecie.
01
1
Audyt
2
Plan
3
Realizacja planu
4
Raport
Przygotowujemy obszerne analizy działania Twojego przedsiębiorstwa oraz zachowań Twoich klientów. Wyznaczamy newralgiczne punkty oraz kamienie milowe jakie należy przejść w celu dokonania pełnej transformacji cyfrowej w ramach narzędzi jak i procesów.
Przygotowujemy strategiczny plan działań w ramach którego ustalamy etapy oraz zadania do wykonania przez zespół projektowy.
Dedykowany konsultant prowadzi przedsiębiorstwo przez zmiany oraz kieruje działaniami zespołu projektowego.
Po realizacji planu przygotowujemy raport, który przedstawia rezultat wykonanego planu.

Sprzedaż międzynarodowa

Twoja firma rozwija się i myślisz o wejściu na rynki zagraniczne? Mamy duże doświadczenie w wprowadzaniu producentów na nowe rynki zagraniczne. Tworzymy systemy dostosowane do prowadzenia sprzedaży z uwzględnieniem różnych przepisów i zachowań konsumentów. Ponadto przygotujemy Ciebie logistycznie do obsłużenia nowych rynków.
02
1
Audyt
2
Plan
3
Realizacja planu
4
Raport
Pracę rozpoczynamy od określenia Twoich potrzeb i potencjału oraz przeprowadzenia analizy rynków zagranicznych w Twojej branży.
Przedstawiamy plan działania i wejścia na wybrane rynki, który pozwoli Ci nie tylko na nich zaistnieć, ale także skutecznie konkurować z już obecnymi na nich firmami.
Systematycznie realizujemy przygotowany plan dostosowując go na bieżąco do zmieniających się potrzeb i warunków.
Wszystkie etapy wdrożenia i rozwoju sprzedaży podsumowujemy w postaci szczegółowego raportu uwzględniającego wykonane działania oraz ich efekty.

Zwiększenie lojalności

Skuteczna sprzedaż w e-commerce to nie tylko docieranie do nowych odbiorców, ale też budowanie relacji z już pozyskanymi. Aby to osiągnąć, potrzebujesz długookresowego planu akcji marketingowych. Oferujemy autorski programu lojalnościowy oparty na technologii data analytics, o którego skuteczności przekonaliśmy się, realizując dziesiątki udanych wdrożeń dla naszych klientów.
03
1
Audyt
2
Plan
3
Realizacja planu
4
Raport
Zaczynamy od analizy obecnej sytuacji w Twojej branży oraz potrzeb i zachowań Twoich klientów. Wnioski z przeprowadzonych analiz prezentujemy w formie audytu.
Opracujemy indywidualny dla Twojej branży plan działania i wdrożenia systemu zwiększającego lojalność klientów.
Wdrożenie programu lojalnościowego składa się wdrożenia naszego autorskiego rozwiązania, z dostosowania oraz wdrożenia komunikacji marketingowej dla każdego poziomu w ramach zintegrowanego narzędzia marketing automation.
Wdrożenie programu lojalnościowego kończymy raportem, który wykazuje kompletność realizacji wszystkich założeń programistycznych oraz marketingowych związanych z zwiększeniem lojalnościo klientów.

Service design

Należy zadbać o całokształt dobrego doświadczenia Klienta z Twoją marką niezależnie od punktu styku, aby klient wracał i polecał sklep swoim bliskim. Projektowanie doświadczenia ma na uwadze zarówno nowych oraz stale powracających konsumentów i skupia się na tak drobnych doświadczeniach jak otrzymany mail po transakcji czy reakcja na komunikat o statusie reklamacji.
04
1
Audyt
2
Plan
3
Realizacja planu
4
Raport
Service Design to metoda wykorzystująca Design Thinking, dlatego też dokonujemy analizy funkcjonowania Twojego sklepu z perspektywy użytkownika. Identyfikacja i zrozumienie jego potrzeb, oczekiwań i problemów jest kluczowa dla stworzenia planu.
Tworząc plan określamy z jakimi problemami mierzą się użytkownicy i znajdujemy rozwiązanie tych problemów. Ponadto tworzymy spójny plan komunikacji od A do Z. Tworzymy Customer Journey Map oraz Service Blueprint, który stanowi plan zmian.
Plan realizowany jest przez dedykowany zespół składający się z specjalistów marketingu, designu oraz programowania. Podczas realizacji planu testujemy nasze założenia przeprowadzając badania z użytkownikami.
Zrealizowany plan kończymy raportem oraz badaniem satysfakcji konsumentów, który wykazuje zrealizowane zadania oraz przedstawia wyniki zadowolenia klientów z dokonanych zmian.
didier-logo2.png

„Sellision zbudował sklep internetowy z dedykowanym projektem graficznym na systemie Prestashop i rozwinął naszą sprzedaż internetową od 0 do ponad 6000 zamówień miesięcznie na 4 rynkach europejskich.”

triny-logo2.png

„Sellision przeprowadził dla nas proces redesignu sklepu internetowego z bardzo dużą uwagą w zakresie optymalizacji UX. Przeprowadzony redesign jest dla nas fundamentem dalszego strategicznego rozwoju.”

nestolandpl2.png

„Wykazali się pełnym zaangażowaniem wraz z wdrożeniem nas w proces. Świetne doradztwo, znajomość rynku i trendów. W chwilach trudnych okazano nam wsparcie i pomoc. Pracujemy nad kolejnym projektem.”

group2.png

„Wykonane projekty spełniają nasze oczekiwania, podkreślić należy również wsparcie po wykonanych projektach. Postrzegamy firmę jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.”

cgolegal2.png

„Współpracę rozpoczęliśmy w 2011 roku, kiedy to firma dopiero się kształtowała. Zaimponował nam ich zapał oraz świeże spojrzenie na kwestie marketingu internetowego.”

Daniel Tomaszewski

Managing Director

Daniel Tomaszewski - Managing Director

Zamów bezpłatną konsultację

Opowiedz nam o swoich wyzwaniach podczas 30-minutowej konsultacji i dowiedz się, jak poprawić Twoje wyniki.

Zamawiam konsultację
Agencja eCommerce