Oferta

Pozycjonowanie SEO

Zwiększ widoczność sklepu internetowego w wyszukiwarkach dzięki naszej usłudze pozycjonowania w rozliczeniu godzinowym za rzeczywisty czas pracy specjalistów.

  Free consultation
  Scroll down

  Pozycjonowanie SEO –Na czym polega?

  Usługa pozycjonowania SEO dla sklepów internetowych skupia się na kompleksowej optymalizacji strony pod kątem wyszukiwarek, aby zwiększyć jej widoczność, przyciągnąć większy ruch organiczny i w konsekwencji podnieść poziom sprzedaży. Realizacja usługi obejmuje kilka kluczowych obszarów: analiza i planowanie, optymalizacja techniczna, optymalizacja treści, budowanie linków, monitoring. Za wszystkie te działania rozliczamy się w przejrzysty sposób na podstawie raportu godzinowego.

  Dlaczego nasze pozycjonowanie?

  01

  Realizacja zadań technicznych

  Współczesne SEO skupia się na realizacji kluczowych zadań technicznych oraz wprowadzaniu contentu, które są fundamentem dla wysokiej widoczności Twojego sklepu internetowego w wyszukiwarkach.

  02

  Przygotowanie content planu

  Poprzez dokładne badanie słów kluczowych i analizę potrzeb Twojej branży, opracujemy content plan, który nie tylko odpowiada na pytania użytkowników, ale również podnosi autorytet sklepu w algorytmach wyszukiwarek.

  03

  Rozbudowa struktury sklepu

  Rozbudujemy strukturę sklepu internetowego, aby zapewnić, że jest ona logiczna, intuicyjna i optymalna dla wyszukiwarek. Poprzez tworzenie dodatkowych podstron contentowych oraz stron tagów z produktami, zwiększamy szanse na wyższe pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania.

  Ready for

  a consultation?

  We want to understand your needs, which will allow us to select the right solutions and prepare an offer for you. After receiving your application, we will contact you within 24 hours to schedule an online meeting.

  YOU'RE IN GOOD COMPANY

  lashboom_x2_en
  triny_x2_en
  donegal_x2_en
  mondex_x2_en

   Free consultation

   Dlaczego nasza usługa?

   01

   Rozliczanie za rzeczywisty czas pracy

   Rozliczamy się za rzeczywisty czas pracy specjalistów, co zapewnia pełną transparentność i kontrolę nad kosztami. Dzięki temu modelowi, płacisz tylko za efektywnie wykorzystany czas pracy nad optymalizacją Twojego sklepu internetowego. Ta elastyczna forma rozliczeń pozwala na dostosowanie zakresu działań do aktualnych potrzeb i budżetu Twojej firmy, zapewniając, że inwestycja w SEO jest zawsze zoptymalizowana pod kątem kosztów i efektywności.

   02

   Rozumiemy współczesne pozycjonowanie

   Skupiamy się na technicznym SEO, optymalizacji treści i budowaniu autorytetu strony, co w połączeniu z głęboką analizą i elastycznym podejściem do zmian w algorytmach, gwarantuje, że Twoja strategia pozycjonowania jest zawsze jeden krok przed konkurencją. Nasze działania opierają się na solidnych danych, innowacyjnych narzędziach i najlepszych praktykach, które po prostu działają w naszych innych sklepach.

   03

   Kontrola pozycji w wynikach wyszukiwania

   Dzięki stałemu monitorowaniu pozycji kluczowych słów i fraz związanych z Twoim sklepem internetowym, jesteśmy w stanie szybko reagować na wszelkie zmiany w rankingu. To pozwala na bieżącą optymalizację strategii SEO, aby maksymalizować widoczność, przyciągać więcej ruchu organicznego i zwiększać sprzedaż.

   Co klienci mówią o współpracy z nami?

   Jestem zadowolony z realizacji wdrożenia sklepu B2C oraz B2B. Firma zrozumiała nasze potrzeby i dokonała szeregu integracji w tym transformacje aktualnych rozwiązań, aby dokonać usprawnień pozwalających na efektywniejsze obsługiwanie klientów i skalowania sprzedaży na 7 rynków europejskich. Na uznanie zasługuje także komunikacja, proaktywne podejście do rozwoju naszego sklepu i rozwiązywaniu skomplikowanych problemów. Metodologia Scrum zapewniła przejrzystość i elastyczność, co pozwoliło nam obserwować realne rezultaty na każdym etapie wdrożenia. Współpraca ta nie tylko przekształciła naszą strategię cyfrową, ale również znacząco wzmocniła wzrost sprzedaży i lojalność naszych klientów.

   Adam Affek

   Key Account Manager ds. E-commerce w Mondex

   Sellision to doświadczona firma wdrożeniowa, która zaprojektowała i wdrożyła sklep internetowy skierowany do klientów B2C oraz B2B. Wdrożenie przebiegło pomyślnie zgodnie z przedstawionym procesem oraz planem wdrożenia. Firma wykazała się także dobrym zrozumieniem naszych potrzeb i przedstawiła rozwiązania, które zostały zrealizowane w ramach wdrożenia. Komunikacja była dobra, a rezultaty jasne i widoczne na każdym spotkaniu. Efekt końcowy? Sklep, który nie tylko świetnie wygląda, ale jest intuicyjny i funkcjonalny dla naszych klientów dostępny jest pod adresem bottari.pl 

   Katarzyna Michnowska

   Manager ds. Zakupów w Bottari Polska

   Jestem zadowolona z realizacji wdrożenia sklepu internetetowego dla naszej marki Neess. Wdrożenie sklepu przebiegło sprawnie, zgodnie z określonym budżetem i czasem wdrożenia. Doceniam profesjonalizm w zakresie designu i UX, które znacząco przyczyniły się do poprawy konwersji na urządzeniach mobilnych. Ich zaangażowanie i skrupulatność w zarządzaniu projektem doprowadziło do pomyślnego wdrożenia w krótkim czasie.

   Izabela Kopała

   Brand Manager w Donegal

   They are already scaling sales with us

   Posiadamy 10 lat doświadczenia w e-commerce

   Jesteśmy jedną z większych agencji e-commerce na rynku polskim

   W SKRÓCIE O NAS

   13+

   specjalistów

   86+

   wdrożeń

   10+

   lat na rynku

   72+

   klientów

   Jesteśmy certyfikowaną agencją

   prestashop_expert_x2

   Jak realizowanajest usługa –

   Realizacja usługi obejmuje kilka etapów, zapewniających kompleksową optymalizację i maksymalizację efektów pozycjonowania.

    

   Analiza i planowanie

   • Rozpoczynamy od dokładnej analizy Twojego sklepu internetowego, branży i konkurencji. Zidentyfikowane słowa kluczowe i frazy stają się podstawą do opracowania spersonalizowanego planu działań SEO.
   • Wyznaczanie słów kluczowych jest kluczowe dla zrozumienia, jak potencjalni klienci szukają Twoich produktów. Na tej podstawie tworzymy content plan, który odpowiada na potrzeby użytkowników i kryteria wyszukiwarek.

   Optymalizacja techniczna

   • Realizacja zadań technicznych dotyczy poprawy struktury DOM, optymalizacji tytułów, opisów, grafik, meta tagów oraz keywords. Działania te mają na celu nie tylko poprawę widoczności, ale także użytkowości strony.
   • Poprawienie wydajności strony zgodnie z Core Web Vitals, co przekłada się na lepsze doświadczenia użytkowników i wyższe rankingi w wyszukiwarkach.
   • Usunięcie błędów wskazywanych przez Google Search Console, co jest niezbędne dla zapewnienia bezbłędnego działania sklepu w oczach Google.

   Optymalizacja treści

   • Rozbudowa treści produktów i kategorii, tworzenie stron tagów z produktami oraz rozbudowa architektury treści o podstrony. Te działania mają na celu zwiększenie ilości treści o wysokiej jakości, co jest kluczowe dla SEO.
   • Tworzenie i publikacja wartościowych artykułów na blogu sklepu, co przyciąga ruch organiczny i buduje autorytet strony.

   Budowanie linków i poprawa autorytetu

   • Rozbudowa backlinków poprzez publikację artykułów na portalach branżowych i linkowanie z innych stron o wysokim autorytecie.
   • Wewnętrzne linkowanie między produktami, kategoriami, tagami i artykułami z bloga, co wzmacnia strukturę linkowania wewnętrznego i poprawia indeksację.

   Monitoring i optymalizacja

   • Stała kontrola pozycji i efektywność działań SEO. Na podstawie zebranych danych i analiz, dostosowujemy strategię, aby zapewnić ciągły wzrost widoczności i ruchu na stronie.
   • Raportowanie i rekomendacje – regularne raporty przedstawiające postępy i zalecenia dotyczące dalszych działań.

    

   Nasza usługa jest realizowana w modelu rozliczeniowym opartym na rzeczywistym czasie pracy specjalistów, co zapewnia elastyczność i skalowalność działań. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że każda inwestycja w SEO jest dokładnie zaplanowana i efektywnie wykorzystana, przynosząc realne korzyści dla Twojego sklepu internetowego.

   Ready for

   a consultation?

   We want to understand your needs, which will allow us to select the right solutions and prepare an offer for you. After receiving your application, we will contact you within 24 hours to schedule an online meeting.

   YOU'RE IN GOOD COMPANY

   lashboom_x2_en
   triny_x2_en
   donegal_x2_en
   mondex_x2_en

    Free consultation

    Pozycjonowanie SEO –Ile kosztuje?

    Cena usługi jest elastyczna i dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Usługa jest oferowana w formie pakietów godzinowych, które są rozliczane miesięcznie. Dzięki temu modelowi, masz pełną kontrolę nad budżetem przeznaczonym na SEO i płacisz tylko za rzeczywisty czas pracy specjalistów.

    Niewykorzystane Godziny: Wszelkie niewykorzystane godziny pracy w danym miesiącu przechodzą automatycznie na kolejny miesiąc, zapewniając, że żadna część Twojego budżetu nie zostanie zmarnowana.

    Dostosowanie Pakietu: W każdej chwili istnieje możliwość dostosowania liczby godzin w pakiecie do aktualnych potrzeb Twojego sklepu, co daje elastyczność w zarządzaniu kosztami i zakresem prac SEO.

    Najczęściej zadawane pytania

    Ile czasu potrzebujecie na przygotowanie oferty?

    Przygotowanie oferty zazwyczaj trwa do 3 dni roboczych od momentu zapoznania się z sklepem internetowym. Czas przygotowania oferty jednakże uzależniony jest od specyfiki i złożoności projektu.

    Jak długo trwa realizacja usługi?

    Czas trwania realizacji usługi zależny jest od zakresy prac. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia zakresu prac, kosztorysu, harmonogramu miesięcznego oraz czasu trwania usługi.

    Ready for

    a consultation?

    We want to understand your needs, which will allow us to select the right solutions and prepare an offer for you. After receiving your application, we will contact you within 24 hours to schedule an online meeting.

    YOU'RE IN GOOD COMPANY

    lashboom_x2_en
    triny_x2_en
    donegal_x2_en
    mondex_x2_en

     Free consultation

     Nie jesteś gotowy? Dowiedz się więcej

     Dalsze kroki

     01

     Wypełnij formularz

     Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy. Ustalimy termin darmowych konsultacji.

     02

     Darmowa konsultacja

     Podczas konsultacji poznamy Twoje potrzeby oraz będziemy mogli ustalić wymagane informacje, aby przygotować analizy oraz ofertę.

     03

     Przygotowanie oferty

     Na podstawie zebranych wymagań przygotujemy estymacje potrzebne do oszacowania wymaganego budżetu. Po akceptacji oferty przejdziemy do realizacji wdrożenia.

     Daniel Tomaszewski

     Managing Director

     Daniel Tomaszewski - Managing Director

     Let's talk about your needs

     Let's meet and talk about how we can increase sales in the online store.

     Free consultation