Wdrożenie sklepu internetowego
- Wisan S.A.

Wyzwanie

Budowanie sprzedaży rozpoczęliśmy od zastąpienia dotychczasowgo sklepu internetowego nowym sklepem na platformie Prestashop 1.7. Stworzyliśmy prosty, intuicyjny i czytelny interfejs, zgodny z kulturą włączenia technologicznego starszych użytkowników.

Kluczowym wyzwaniem było zaprojektowanie jak najprostszego w obsłudze zaawansowanego konfiguratora produktów, który umożliwia zamówienie produktu na wymiar, wraz z dostosowaniem wykonywanym w Dekoratorni przy Fabryce Firanek Wisan S.A.

Specjalnie dla Wisan S.A. zaprojektowaliśmy konfigurator produktów, który krok po kroku prowadzi przez poszczególne etapy zaawansowanej konfiguracji. Nasze rozwiązanie minimalizuje ryzyko popełnienia błędu, zapewniając zadowolenie użytkownika, którego uszyty na wymiar produkt szybko i sprawnie ląduje w koszyku.

Rezultat

Nowoczesny sklep internetowy zaprojektowany zgodnie z podejściem
mobile-first, który przejrzyście prezentuje szeroką gamę kilkuset
produktów w wielu wariantach kolorystycznych i wykończeniowych.

„Nowy sklep internetowy stworzony przez Sellision doskonale łączy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne z tradycyjnym prostym interfejsem, który pozwala naszym klientom łatwo i szybko odnaleźć ich ulubione produkty.”

Ponad 400 roboczogodzin prac programistycznych i graficznych nad wdrożeniem intuicyjnego i nowoczesnego sklepu internetowego, zintegrowanego z systemem telefonicznego przyjmowania zamówień.

Zdefiniowaliśmy na nowo ścieżkę zakupową klienta, aby zwiększyć konwersję w kluczowym etapie.

Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy zaawansowany konfigurator produktów.

Zadbaliśmy o doświadczenie użytkownika na każdym etapie zakupów w nowym sklepie internetowym.