Zobacz jak Sellision buduje i rozwija handel

Redesign sklepu internetowego – Triny.pl

Marka od 2013 roku sprzedaje kosmetyki i produkty naturalne wielu marek na terenie polski za pomocą oprogramowania Prestashop. Naturalnym krokiem rozwoju był redesign sklepu internetowego na podstawie zdobyte dane ilościowe i jakościow...

Zobacz case study

Triny case study

Zobacz case study

„Sellision przeprowadził dla nas proces redesignu sklepu internetowego z bardzo dużą uwagą w zakresie optymalizacji UX. Przeprowadzony redesign jest dla nas fundamentem dalszego strategicznego rozwoju.”

Wdrożenie Prestashop sklepu internetowego DidierLab.lt

Marka Didier Lab jest francuskim producentem lakierów hybrydowych. Marka premium, skierowaną do salonów i użytku profesjonalnego. Marka poza sklepami w galeriach handlowych oferuje swoje produkty na 4 rynkach europejskich w kanale online. Wejście marki na rynki...

Zobacz case study

Dider case study

Zobacz case study

“Dzięki Sellision rozpoczeliśm sprzedaż internetową i po dwóch latach nasz średni przychód wynosi 500 tys zł miesięcznie”

Wdrożenie Prestashop sklepu internetowego Second-You.com

Second You to marka stworzona przez kobiety dla kobiet, która powstała z inspiracji ruchem i aktywnością sportową z potrzeby piękna i zachowania indywidualności. Marka przede wszystkim produkuje ubrania sportowe wykorzystywane podczas uprawiania jogi. Zbudowaliśmy sklep internetowy na podstawie oprogramowanie Prestashop. Tym samym w ramach multistore marka prowadzi sprzedaż na rynku Polskim, Brytyjskim oraz Niemieckim.

Zobacz case study

Second You case study

Zobacz case study

Strategiczna agencja eCommerce

Przede wszystkim jesteśmy spółką technologiczną wyspecjalizowaną w eCommerce. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, co przekłada się na nasze innowacyjne działania zwiększające sprzedaż w sklepach internetowych.

Posiadamy najważniejsze kompetencje, aby budować zespoły, które w pełni zaopiekują się rozwojem Twojego sklepu internetowego.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży, zebraliśmy w cztery główne usługi, które realizujemy zgodnie ze strategią.

Nasze usługi świadczymy w modelu zwinnym Agile i rozliczamy zgodnie z modelem Time&Materials. Jesteśmy jedyną agencją eCommerce na rynku, która rozlicza naszych specjalistów za rzetelnie wykonaną pracę .

bussiness-image
bussiness-image
bussiness-image Włącz film
bussiness-image
bussiness-image
Scroll down