Zobacz jak Sellision buduje i rozwija handel

Wdrożenie sklepu internetowego - LASHBOOM!

LASHBOOM! od 2014 roku tworzy profesjonalne produkty do stylizacji oraz liftingu rzęs. Wyróżnikiem marki są wysokiej klasy produkty skierowane do użytku salonowego. Marka obecnie cieszy się wysoką rozponawalnością na rynk...

Zobacz case study

Zobacz case study

„Dobry design sklepu stanowi nieodłączne tło olśniewających produktów. Dzięki projektowi graficznemu stworzonemu przez Sellision nasze klientki mogą cieszyć się niewiarygodną łatwością zakupów.”

Wdrożenie sklepu internetowego - Wisan S.A.

Wisan S.A. jest czołowym europejskim producentem firan i zasłon, działającym nieprzerwanie od 1951 roku. Polska marka z imponującym parkiem technologicznym w Skopaniu k. Tarnobrzegu wytwarza najwyższej jakości tekstylne elementy wystroju wnętrz...

Zobacz case study

Zobacz case study

„Nowy sklep internetowy stworzony przez Sellision doskonale łączy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne z tradycyjnym prostym interfejsem, który pozwala naszym klientom łatwo i szybko odnaleźć ich ulubione produkty.”

Redesign sklepu internetowego – Triny.pl

Marka od 2013 roku sprzedaje kosmetyki i produkty naturalne wielu marek na terenie polski za pomocą oprogramowania Prestashop. Naturalnym krokiem rozwoju był redesign sklepu internetowego na podstawie zdobyte dane ilościowe i jakościow...

Zobacz case study

Triny case study

Zobacz case study

„Sellision przeprowadził dla nas proces redesignu sklepu internetowego z bardzo dużą uwagą w zakresie optymalizacji UX. Przeprowadzony redesign jest dla nas fundamentem dalszego strategicznego rozwoju.”

Wdrożenie Prestashop sklepu internetowego DidierLab.lt

Marka Didier Lab jest francuskim producentem lakierów hybrydowych. Marka premium, skierowaną do salonów i użytku profesjonalnego. Marka poza sklepami w galeriach handlowych oferuje swoje produkty na 4 rynkach europejskich w kanale online. Wejście marki na rynki...

Zobacz case study

Dider case study

Zobacz case study

“Dzięki Sellision rozpoczeliśm sprzedaż internetową i po dwóch latach nasz średni przychód wynosi 500 tys zł miesięcznie”

Wdrożenie Prestashop sklepu internetowego Second-You.com

Second You to marka stworzona przez kobiety dla kobiet, która powstała z inspiracji ruchem i aktywnością sportową z potrzeby piękna i zachowania indywidualności. Marka przede wszystkim produkuje ubrania sportowe wykorzystywane podczas uprawiania jogi. Zbudowaliśmy sklep internetowy na podstawie oprogramowanie Prestashop. Tym samym w ramach multistore marka prowadzi sprzedaż na rynku Polskim, Brytyjskim oraz Niemieckim.

Zobacz case study

Second You case study

Zobacz case study

Strategiczna agencja eCommerce

Przede wszystkim jesteśmy spółką technologiczną wyspecjalizowaną w eCommerce. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, co przekłada się na nasze innowacyjne działania zwiększające sprzedaż w sklepach internetowych.

Posiadamy najważniejsze kompetencje, aby budować zespoły, które w pełni zaopiekują się rozwojem Twojego sklepu internetowego.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży, zebraliśmy w cztery główne usługi, które realizujemy zgodnie ze strategią.

Nasze usługi świadczymy w modelu zwinnym Agile i rozliczamy zgodnie z modelem Time&Materials. Jesteśmy jedyną agencją eCommerce na rynku, która rozlicza naszych specjalistów za rzetelnie wykonaną pracę .

bussiness-image
bussiness-image
bussiness-image Włącz film
bussiness-image
bussiness-image
Scroll down