Paid Ads Specialist (E-commerce)

Sellision zdobywa najbardziej wymagających klientów, oferując skrojone na wymiar usługi programistyczne i marketingowe w sektorze e-commerce. Dla naszych klientów wdrażamy sklepy internetowe, a następnie rozwijamy ich widoczność w sieci oraz zwiększamy sprzedaż, zgodnie z autorskimi strategiami. Pracujemy całkowicie zdalnie stosując metodykę zwinną Agile. Wyspecjalizowaliśmy się w rozwiązaniach e-commerce dla branż: beauty, lifestyle, home decor. Ponad 7 lat doświadczenia w branży e-commerce gwarantuje pracę w profesjonalnym i dobrze zorganizowanym zespole o jasnych celach i ambicjach.

Aktualnie do zespołu Sellision poszukujemy osoby na stanowisko Paid Ads Specialist.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w planowaniu i realizacji strategii sprzedażowych;
  • Prowadzenie kont reklamowych Google Ads oraz Facebook Ads;
  • Samodzielne tworzenie treści reklamowych do kampanii;
  • Zlecanie przygotowania materiałów graficznych do kampanii;
  • Ścisła współpraca z działem Software;
  • Weryfikacja i optymalizacja skuteczności prowadzonych kampanii;
  • Kontrola budżetu reklamowego.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej dwa lata doświadczenia w performance marketingu (wymagane doświadczenie w sektorze e-commerce);
  • Umiejętność obsługi narzędzi: Google Analytics, Google Merchant Center, Google Tag Manager, Google Ads, Facebook Ads;
  • Znajomość sektora e-commerce i digital marketingu;

Nasza wizja dla Ciebie:

  • Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin oraz możliwość ustalenia dogodnej formy zatrudnienia;
  • Oferujemy pracę w dobrze zorganizowanym środowisku zdalnym;
  • Uwalniamy kreatywność, promując samodzielną inicjatywę;
  • Wyróżniającym się specjalistom oferujemy szybką ścieżkę rozwoju zawodowego;
  • Gwarantujemy przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony zespołu specjalistów w każdej potrzebie.

Twoje korzyści:

  • Stanowisko o wysokim stopniu odpowiedzialności i samodzielności w strukturach renomowanej agencji e-commerce;
  • Współpraca z interesującymi klientami branży beauty, lifestyle, home decor oraz technologicznej, o znaczących budżetach reklamowych;
  • Integracja w młodym i ambitnym zespole specjalistów, cykliczne konferencje wyjazdowe;
  • Elastyczne godziny pracy rozliczane transparentnie w systemie time&materials;
  • Gwarantowany czas na samodzielne podnoszenie kompetencji w ramach stanowiska pracy.
Scroll down