New Business Manager

Stworzysz i rozwiniesz dział sprzedaży odciążając w pierwszej kolejności naszego CEO w sprzedaży. Rozwiniesz sprzedaż, która w 2021 roku wynosi ponad milion złotych przychodu. Będziesz bezpośrednio współpracować z kadrą zarządzającą pozyskując istotny know-how, aby efektywnie doradzać klientom. W Sellision oferujemy usługi marketingowe, programistyczne oraz usługi z zakresu rozwoju strategicznego. Stawiamy na wieloletnie relacje z klientami. Będziesz ściśle współpracować z naszym specjalistą marketingu B2B w celu wypracowania odpowiedniej strategii pozyskiwania leadów i dbania o odpowiednią komunikację marketingową.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwinięcie sprzedaży
  • Dbanie o stały rozwój klientów
  • Dbanie o lejek sprzedażowy w CRM
  • Tworzenie ofert
  • Sprzedaż usług
  • Definiowanie wymagań klienta
  • Ścisła współpraca nad marketingiem B2B

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Co najmniej roczne doświadczenie w branży eCommerce / Software House / Marketing
  • Posiadasz umiejętności negocjacyjne oraz analityczne
  • Jesteś samodzielny i zorientowana/y na osiąganie celu

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B, w zależności od Twoich preferencji
  • Pracę w 100% zdalną lub refundację wynajętego stanowiska pracy
  • Młody i doświadczony zespół pasjonatów, którzy świadomie rozwijają się w eCommerce
  • Prawdziwie elastyczny czas pracy – spotykamy się w dni robocze o 9:00 na daily oraz umówionych spotkaniach
  • Dobrze zbudowana struktura organizacyjna z podziałem na działy oraz zespoły projektowe
  • Nowoczesne narzędzia i metodologie
  • Bezpośredni wpływ na usługi
  • Wyjazdy firmowe dwa razy w roku
  • Urlop niezależnie od formy współpracy
  • Budżet szkoleniowy

Jak działamy?

  • Pracujemy zdalnie od początku istnienia – mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy na odległość.
  • Dbamy o komunikację. Sprawny przebieg spotkań i efektywne prowadzenie projektów to u nas podstawa.
  • Działamy procesowo, zawsze mając jasno wyznaczone cele i metody.
  • Wprowadzamy innowacje, szukając dla klienta rozwiązań, które przyniosą mu przewagę konkurencyjną.
  • Działamy międzynarodowo, dzięki czemu mamy wgląd w najlepsze praktyki z innych rynków europejskich.
  • Stawiamy na Time&Material oraz metodologię Scrum, dzięki czemu dostarczamy nasze ambitne projekty.
Scroll down