Frontend Developer

Dołączysz do zespołu projektowego, który odpowiada za wdrożenia i rozwój sklepów internetowych na podstawie jasno zdefiniowanych etapów, wymagań funkcjonalnych oraz projektu graficznego. Będziesz działać pod koordynacją doświadczonego i technicznego Project Managera, który zadba o profesjonalne realizowanie projektu w metodologii Scrum. Tworząc oprogramowanie w Sellision będziesz pracować w ramach środowiska Continuous Integration jak i będziesz stosować podejście git-flow do prowadzonego repozytorium kodu.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań programistycznych na platformie PrestaShop
  • Wdrażanie sklepów internetowych na platformie PrestaShop
  • Dostosowywanie lub tworzenie modułów na platformie PrestaShop

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w programowaniu
  • Co najmniej roczne doświadczenie z platformą PrestaShop
  • Cechuje Cię samodzielność, terminowość i dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt B2B, w zależności od Twoich preferencji
  • Pracę w 100% zdalną lub refundację wynajętego stanowiska pracy
  • Młody i doświadczony zespół pasjonatów, którzy świadomie rozwijają się w eCommerce
  • Prawdziwie elastyczny czas pracy – spotykamy się w dni robocze o 9:00 na daily oraz umówionych spotkaniach
  • Dobrze zbudowana struktura organizacyjna z podziałem na działy oraz zespoły projektowe
  • Nowoczesne narzędzia i metodologie
  • Bezpośredni wpływ na prowadzone projekty
  • Wyjazdy firmowe dwa razy w roku
  • Urlop niezależnie od formy współpracy
  • Budżet szkoleniowy

Jak działamy?

  • Pracujemy zdalnie od początku istnienia – mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy na odległość.
  • Dbamy o komunikację. Sprawny przebieg spotkań i efektywne prowadzenie projektów to u nas podstawa.
  • Działamy procesowo, zawsze mając jasno wyznaczone cele i metody.
  • Wprowadzamy innowacje, szukając dla klienta rozwiązań, które przyniosą mu przewagę konkurencyjną.
  • Działamy międzynarodowo, dzięki czemu mamy wgląd w najlepsze praktyki z innych rynków europejskich.
  • Stawiamy na Time&Material oraz metodologię Scrum, dzięki czemu dostarczamy nasze ambitne projekty.
Scroll down