Tour de France sprzedaż!

slider-image slider-image slider-image

Jakie są nasze morale?

Utrzymujemy wieloletnie współprace z klientami, którzy decydują się na aktywny rozwój z nami. Staramy się wzajemnie wspierać, a przede wszystkim aktywnie rozwijać dostarczając oczekiwaną wartość w oczekiwanym czasie. Mamy wysoką skuteczność naszych działań, które często wykraczają poza standardy. eCommerce to my.

9+ rynkach działają nasze sklepy
5+ lat Istniejmy na rynku
480 tys. Uśredniony budżet roczny netto klienta na nasze działania
1.4+ mln Miesięczny obrót największego klienta w sklepie internetowym
bussiness-image

Dlaczego Sellision jest unikalne?

Współpracujemy z klientami z całego świata, a robimy to poprzez podejście remote-first, które pozwala nam pracować z dowolnego miejsca. Korzystamy z szeregu narzędzi pozwalających mierzyć naszą efektywność. Rozliczamy w modelu Time&Materials, gdzie płacisz za rzetelnie wykonaną pracę naszych specjalistów.

Projekty zarządzamy zwinnie zgodnie z metodologią Agile. Nasze know-how zapisujemy i realizujemy w naszej strategii działania. Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych do zrealizowania przy naszej ambicji. Nie boimy się indywidualnych rozwiązań bo to właśnie innowacja doprowadziła nas do miejsca w którym jesteśmy.

9 Nasza firma w 2019 roku zatrudniła na pełny etat 9 osób
150 Tyle m2 wynosi powierzchnia naszego biura we Wrocławiu
78 Tyle projektów zrealiowaliśmy od 5 lat działalności
24/7 Nasza usługa serwisowa SLA gwarantuje reakcje w dzień i nocy
didier-logo-1.svg

„Sellision zbudował sklep internetowy z dedykowanym projektem graficznym na systemie Prestashop i rozwinął naszą sprzedaż internetową od 0 do ponad 6000 zamówień miesięcznie na 4 rynkach europejskich.”

triny-logo.png

„Sellision przeprowadził dla nas proces redesignu sklepu internetowego z bardzo dużą uwagą w zakresie optymalizacji UX. Przeprowadzony redesign jest dla nas fundamentem dalszego strategicznego rozwoju.”

nestolandpl-for-home-for-living-logo-1464781303.png

„Wykazali się pełnym zaangażowaniem wraz z wdrożeniem nas w proces. Świetne doradztwo, znajomość rynku i trendów. W chwilach trudnych okazano nam wsparcie i pomoc. Pracujemy nad kolejnym projektem.”

group.jpg

„Wykonane projekty spełniają nasze oczekiwania, podkreślić należy również wsparcie po wykonanych projektach. Postrzegamy firmę jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.”

cgolegal.jpg

„Współpracę rozpoczęliśmy w 2011 roku, kiedy to firma dopiero się kształtowała. Zaimponował nam ich zapał oraz świeże spojrzenie na kwestie marketingu internetowego.”

O nas

Strategiczna agencja eCommerce

Jesteśmy spółką technologiczną wyspecjalizowaną w eCommerce. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, co przekłada się na nasze innowacyjne działania zwiększające sprzedaż w sklepach internetowych.

Posiadamy najważniejsze kompetencje, aby budować zespoły, które w pełni zaopiekują się rozwojem Twojego sklepu internetowego.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży, zebraliśmy w cztery główne usługi, które realizujemy zgodnie ze strategią.

Nasze usługi świadczymy w modelu zwinnym Agile i rozliczamy zgodnie z modelem Time&Materials. Jesteśmy jedyną agencją eCommerce na rynku, która rozlicza naszych specjalistów za rzetelnie wykonaną pracę .

bussiness-image
bussiness-image
bussiness-image Włącz film
bussiness-image
bussiness-image
Zespół

Wierzymy, że ludzie są kluczem do sukcesu naszych klientów

Kultura organizacyjna sprawia, że praca zespołowa i dostarczanie wyników jest najwyższym celem każdego dnia naszej pracy. Nie było by to możliwe gdyby nie młoda, ale zarazem doświadczona kadra pracowników dla których technologia to pasja. Jesteśmy game changer'ami definiując nowe ścieżki rozwoju.

Osoby dołączające do zespołu przede wszystkim muszą rozumieć handel. Dlatego też kładziemy duży nacisk na edukację oraz bardzo bliską współpracę z klientem, aby każdy członek zespołu wiedział jakie są skutki prowadzonych działań.

#BeGameChanger

Dołącz do zespołu

people-image people-image people-image people-image
Przewiń w dół